Hepsiburada.com 14 Günde Bitmeyen Kargo İşlemlerine Başlandı İbaresi!

Burak T. |

27.07.2016 tarihinde Prima bebek bezi siparişim üzerinde yarın kargoda ibaresi olmasına rağmen 03.08.2016'a kadar elime ulaşmadı ve siparişim sayfasında kargo işlemlerine başlandı ibaresi yazılıydı. Telefonla bunu bildirmemin üzerinden 48 saat geçmeden tarafıma mail yollandı. Ürününüz kargoya verilmiştir ve 1 saat içerisinde siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz denmesine rağmen 7 gün boyunca hiçbir değişiklik olmadı. 10.08.2016 tarihinde 2. kez arayıp sorduğumda "gerekli birimlere iletiyoruz" diye söylendi. 15.08.2016 tarihi itibarı ile değişen bir şey olmadı ve tekrar aradığımızda yine gerekli birimlere aktarılacağı bilgisi verildi. İptal etmek istediğimde edemiyoruz siparişin durumu ne dediğimde bilgi veremiyorum cevabını aldık. Son 14 gündür kargo işlemlerine başlandığı için siparişi iptal edemiyorum. 14 günde kargo işlemlerinin bitmemesi nasıl bir ciddiyettir anlayamadım.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ağustos
  11:57

  Sayın Burak T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JJR-113-14139 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri