Hepsiburada.com 14 Gün İade Süreci İşlemiyor!

Ali Ö. |

Önceki dönemlerde sorunsuz bir şekilde iade alınırken şu an ki sistemde bir telefon altım fakat telefonu beğenmedim iade hakkımı kullandım iade ettim. Firma ürünü orijinal kutusu hasarlı diye ilk gelenden daha kötü hale getirip (yırtmış) geri gönderdi. Ben tekrar kolay iade ile ürünü geri gönderdim süreçte müşteri hizmetlerini aradım bana nedense kişisel sebeplerden dolayı iade edemezsiniz dendi bende devletin bana verdiği yetki siz mi iptal ediyorsunuz diye şikayet ediyorum e-ticarette 14 gün için herhangi bir sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz. Şu an ilçe Hakem Heyeti'ne gideceğim.

Etiketler :

Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Ö.
  01 Eylül
  11:12

  Konuyu tüketici hakem heyetine götüreceğim bilginize

 • 01 Eylül
  11:01

  Sayın Ali Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RSI-549-77405 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri