08 Mayıs 2013

Hepsiburada.com 13 Gündür Ürün Teslimatı Yapılmadı!

13 gün önce aldığım mutfak dolabı en geç 7 günde teslim edileceği bildirildiği halde 13 gündür hala teslimatı yapılmadı. Ayrıca site yetkililerinden bununla ilgili en ufak bir çözüm önerisi yok. Ya iptal edin ya da ürünü gönderin diyorum cevap yok. Ben internetten her zaman alışveriş yaparım adı sanı duyulamayan firmalarda bile bu kadar ilgisizlik ve ciddiyetsizlik görmedim.

Bu ürüne acil ihtiyacım var ne gönderiyorlar ne iptal ediyorlar iptal etseler adam gibi bir firmadan gidip alacağım ama hiç kimseyle iletişime geçemiyorum. Tüm tüketicilere söylüyorum ben firma ismine güvenip alışveriş yaptım sakın siz aynı hataya düşmeyin. reklamla kaliteli kurumsal bir firma olunmuyor maalesef.

Hatice 102 Okunma

Cevaplar

 • Hatice20 Mayıs 2013

  hala eksik ürünlerin gönderimi yapılmadı. Firma kesin cevap vermekten yoksun ve sorunu çözmeye yönelik en ufak bir işlem gerçekleştirmediler.

 • Hatice14 Mayıs 2013

  sonunda siparişim geldi ancak ne hediyeleri ne de faturası geldi. Ancak herzamanki gibi karşımda bir muhatap bulkamadım ve 4 gündür hala ne cevap var ne de hediye ya da fatura artık çok sıkıldım. Bu kadar saçma çalışma şekli görmedim. faturasız mal göndermekten maliyeye şikayette bulunacağım hediyeleriminde 3 iş günü içinde teslimatı yapılmazsa eksik ürün göndermekten harcama itirazında bulunacağım.. hakkımı asla kimseye yedirmeyeceğim..

 • Hatice08 Mayıs 2013

  Hala aynı şekilde davranmaya devam ediyorsunuz. Ben size dün 4 tane mail attım ve artık iptal ettirmek istediğimi söyledim. Siz sanki ben bunları yazmamışım gibi şimdi de hala net bir gönderim süresi belirtemediğiniz gibi siparişimi de iptal etmiyorsunuz. SİPARİŞİMİN İPTALİNİ istiyorum artık o ürünün benim için önemi kalmadı paramı çöpe atmak istemiyorum İADEMİ en kısa zamanda yapın bu saçmalık artık bitsin...

 • Hepsiburada.com Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Sayın Hatice G, Siparişinizin tedarik sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz. Ürününüzün en kısa sürede temin edilmesi için tedarikçi firmayla görüşülecek ve net gönderim tarihiyle ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön