16 Mart 2013

Hepsiburada.com 12 Gün Oldu Ürün Halen Tedarik Sürecinde!

05. 03. 2013 tarihinde almış olduğum buzdolabı halen daha tedarik aşamasında yazmakta. Türkiye'nin en büyük alışveriş merkezi olmak böyle birşey mi acaba. Aynı olay 2010 yılında almış olduğum nokia marka cep telefonunda da başıma geldi.

Stoklarında bulunan nokia marka cep telefonu için aradan 15-20 gün geçtikten sonra tedarik edilemediğini ve tarafıma teslim edilemeyeceği bildirilmişti. Aynı olayı buzdolabı siparişimde de yapacaklar sanırım. Türkiye'nin en büyük alışveriş merkezini tebrik ediyorum. Bravo sizlere. Güvendiğimiz için hepsiburarda'dan alışveriş yapıyoruz ama demek ki fazla güvenmemek gerekiyormuş.

Murat 35 Okunma

Cevaplar

  • Murat 21 Mart 2013

    NET GÖNDERİM TARİHİNİ NE ZAMAN BİLDİRECEKSİNİZ BUNUNDA NET Bİ TARİHİ VARMI ACABA. DAHA NE KADAR BEKLEYECEĞİM...

  • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Mart 2013

    Sayın Murat B, Siparişinizin tedarik sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz.Ürününüzün en kısa sürede temin edilmesi için tedarikçi firmayla görüşülecek ve net gönderim tarihiyle ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön