Hepsiburada.com 11 Gündür Para İadesi İçin Bekletiyorlar!

Yusuf K. |

Hepsiburada'dan 415***** sipariş kodlu 1000 TL'nin üzerinde malzeme aldım yeni doğacak bebeğimiz için, oyun parkını 60 x 120 ölçülerinde sipariş etim bu sebeple alez ve yatağı da aynı ölçülerde verdim. Gelen oyun parkı 70x110 çıktı sizi aradım. Dediniz ki alez ve yatak süngerini iade ediniz bunun üzerine kolay iade kapsamında iade kodu:1605***** visco yatak süngerini (11.02.2016) iade kodu:16058***** kodu ile de alezi gönderdim. (11.02.2016) alezin parası iade oldu ama bu vakit oldu halen bana kod soruyorsunuz? Nasıl bir süreç sisteminiz var. Nasıl bir takip sisteminiz var. Visko oyun parkı yatağının parasını halen geçmediniz. Bugünde içinde iade etmez iseniz tüketici hakem heyetine başvuru yapacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf K.
  25 Şubat
  14:37

  Erhabalar iadem gerçekleşti ancak cek ileilgili kazanilmis hakkimi vermediniz. İadeye sebep sizsiniz yanlış urun yolladiniz hediye ceki iade etmissiniz. 23 liralik olani kullanmak istiyorum ama sistem 1000 TL alisveriste kullanilir diyor... arkadaşlar ben bu alisverisi iade oncesinde yapyim zaten bu benim kazanilmis hakkimdir. bir daha 1000 TL ne demek.
  İdade edilen urun muadilini alacagim ve bu hediye ceki kullancagim cekimi serbest bırakın ya da idade edilen urun bedelini sinir koyun

 • 23 Şubat
  09:29

  Sayın Yusuf K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OGQ-426-32897 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri