Hepsiburada.com 10 Gündür Ürün Elime Ulaşmadı!

Erdem H. |

7 temmuz 2014 tarihinde hepsiburada.com'dan bir çamaşır makinası siparişi verdim. 08,07,14 tarihinde kargoya verildi. tezel lojistik denilen bir firmanın bilgisi ekranda gözüküyor. Firmanın şube bilgisine siteden ulaşmak mümkün değil maalesef. Tezel Lojistik firmasını Goagle'dan aradım istanbul merkezde Adana bölge numarasını aldım 15/07/14 elinizde olacak dedi.

Haftanın belli günlerinde Gaziantep'e sevkiyat varmış o gün geçtiği için ertesi haftaya kalmış engeç 15'i salı elimizde olacakmış. Tekrar hepsi burada müşteri hizmetlerini aradım 6 iş günü içinde kargo şirketinin teslim etmesi lazım dedi. Dün kargo şirketine gün boyu ulaşmaya çalıştım ulaşamadım ürün hala elime ulaşmadı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Temmuz
  16:13

  Sayın Erdem H,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BEF-633-93050 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri