Hepsiburada.com 10 Günden Beri Ürünümü Göndermedi.

Emre K. |

15.09.2016 tarihinde verdiğim ürün halen gönderilmedi. Her gün müşteri hizmetleri ile görüşüyorum. Cevap hep aynı ama ürün gönderilmiyor. Müşteri hizmetlerinden hep aynı cevap gerekli bilgilendirilmeler ilgili birime yapıldı. En erken 1 saat en geç 48 saat içerisinde size geri dönüş yapılacaktır deniliyor ancak ne arayan var ne de soran.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre K.
  05 Ekim
  09:09

  Sonunda geldi ama 17. gün ürün elime ulaştı. Hepsiburada bundan sonra sizden alışveriş yaparken iki kere düşüneceğim.

 • Emre K.
  30 Eylül
  08:52

  Sayın Hepsiburada.com Yetkilileri;
  Bugün 14.gün halen bir cevabınız yok. Bu kadar ilgisizlik görmedim. Sizde bozuldunuz belli bu.

 • Emre K.
  28 Eylül
  10:24

  Hepsiburada.com Yetkilileri;
  Bugün 12.gün sizinle müşteri hizmetleriniz üzerinden yine irtibata geçtim. Yine telefon numaramı bıraktım bana dönüş yapın diye bakalım bugün arayacak mısınız. En azından şunu diyebilin artık ürün elimizde yok ama biz size bunu sattık şimdi de tedarik edemiyoruz. Ama şu tarihte size ürünü ulaştıracağız diyin bende bekleyeyim. "Gerekli araştırmalar yapılarak kısa sürede tarafınıza detaylı bilgi verilecektir. " bahanesinden artık vazgeçin çünkü cevap vermiyorsunuz.

 • Emre K.
  27 Eylül
  16:18

  Sayın İlgili;
  Sizin sisteminizde zaten benim müşteri mesajlarım var. Siz sıkıntıyı çözüme ulaştıramadınız ki oradan? Bakalım kaç günde çözeceksiniz. Bugün 11. gün ve halen çözüm yok.

 • 27 Eylül
  14:07

  Sayın Emre K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TJI-987-57823 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri