27 Eylül 2016

Hepsiburada.com 10 Günden Beri Ürünümü Göndermedi.

15.09.2016 tarihinde verdiğim ürün halen gönderilmedi. Her gün müşteri hizmetleri ile görüşüyorum. Cevap hep aynı ama ürün gönderilmiyor. Müşteri hizmetlerinden hep aynı cevap gerekli bilgilendirilmeler ilgili birime yapıldı. En erken 1 saat en geç 48 saat içerisinde size geri dönüş yapılacaktır deniliyor ancak ne arayan var ne de soran.

Emre 129 Okunma

Cevaplar

 • Emre05 Ekim 2016

  Sonunda geldi ama 17. gün ürün elime ulaştı. Hepsiburada bundan sonra sizden alışveriş yaparken iki kere düşüneceğim.

 • Emre30 Eylül 2016

  Sayın Hepsiburada.com Yetkilileri; Bugün 14.gün halen bir cevabınız yok. Bu kadar ilgisizlik görmedim. Sizde bozuldunuz belli bu.

 • Emre28 Eylül 2016

  Hepsiburada.com Yetkilileri; Bugün 12.gün sizinle müşteri hizmetleriniz üzerinden yine irtibata geçtim. Yine telefon numaramı bıraktım bana dönüş yapın diye bakalım bugün arayacak mısınız. En azından şunu diyebilin artık ürün elimizde yok ama biz size bunu sattık şimdi de tedarik edemiyoruz. Ama şu tarihte size ürünü ulaştıracağız diyin bende bekleyeyim. "Gerekli araştırmalar yapılarak kısa sürede tarafınıza detaylı bilgi verilecektir. " bahanesinden artık vazgeçin çünkü cevap vermiyorsunuz.

 • Emre27 Eylül 2016

  Sayın İlgili; Sizin sisteminizde zaten benim müşteri mesajlarım var. Siz sıkıntıyı çözüme ulaştıramadınız ki oradan? Bakalım kaç günde çözeceksiniz. Bugün 11. gün ve halen çözüm yok.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Eylül 2016

  Sayın Emre K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TJI-987-57823 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön