Hepsiburada.com 10 Gün Geçti Ürün Halen Teslim Edilmedi.

Gökhan K. |

01.08.2014 tarihinde sipariş ettiğim ürün yurtiçi kargo firması tarafından halen tarafıma teslim edilememiştir. Ürünün şubede bekletildiği söylense de ortada üründe gözükmemektedir. Kargo firması ile Hepsiburada.com'u defalarca aramama rağmen ilgisizlik beni bezdirdi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan K.
  20 Ağustos
  13:22

  20 gün oldu sipariş vereli. Ürün yurtiçi kargo tarafından tarafıma teslim edilmedi. Ürün tekrardan hepsiburada.com a teslim edilmesine rağmen hepsiburada.com 4 gündür para iadesini yapmak istemiyor. İlgi ve alakayı görün arkadaşlar... Hiçbir yetkilide dönüş yapmadı yada burada gördüğünüz üzere detaylı bir açıklama yapan olmadı. ticket la kayıt numaralarıyla insanları oyalıyorlar.

 • Gökhan K.
  16 Ağustos
  00:52

  Aman sakın... Ürün altında yapılan yorumlara bakıp alışveriş hatasına benim gibi sizde düşmeyin.Yorumların bir çoğu sanırım kendi çalışanları artık... Ben böyle düşünüyorum...

 • Gökhan K.
  16 Ağustos
  00:50

  Değerli arkadaşım bir daha hepsiburada.com dan alışverişi bırakın sayfanıza dahi bakmayacağım. Heryerdede bu ilgisizliğinizi resimleri ile dile getireceğim. Ya bir ürün 2 haftadır teslim edilemez mi ? Bırakın ticket ı kayıt numarasını... Nasıl bir şirket politikanız var anlamadım. Lütfen hemen paramın iadesini istiyorum lÜTFENNNN... tam 14 gün oldu halen ürün elime ulaşmadı nasıl bir ilgisizliktir bu. Sizi aramaktan ayakkabının parası kadar faturam geldi nerdeyse ayıptır.

 • 12 Ağustos
  10:56

  Sayın Gökhan K,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ELI-577-59004 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri