19 Aralık 2015

Hepsiburada.com 1 Haftada Ne Değişti?

Güvenli alışveriş ismiyle yürüyüp bu kadar saçmalayan başka bir yer olamaz herhalde. Siteden 2 yıl garanti verdiği paslanmaz krom adı altında aldığım zigon sehpalar 1 yıl olmadan pas atmaya başladı. Çözüm biziz diyen siteye sıkıntıyı ilettiğimde önce söylediklerimi geçerli görüp kendilerine göndermemi istedi. Tabi sistemi itibariyle kendi belirlediği geçersiz kargo kodlarıyla beni belirlediği kargo firmasında bir hafta mağdur edip sonrasında da sorunu kendiniz çözün deyip çıktı işin içinden. Şimdi kalitenin adı diyen yalanlar söyleyen Hepsiburada bu mağduriyeti ya giderir ya da hukuki yollarla bu işin çözüm yoluna giderim.

Erdoğan 91 Okunma

Cevaplar

  • Erdoğan14 Ocak 2016

    Sözde net olan garanti ve onarım sistemlerinden ürünü göndermek için 2 aydır uğraştığım, ürünün kendilerine ulaşıp ulaşmadığını bilgisini bile benim verdiğim site şimdi de para iadeniz yapılacaktır bilgisini bana geçtikten sonra 9-10 gündür beni bekletiyor. Hem de neden beklettiği bilgisini bana söyleme zahmetine girmeden. Bu ilgisizliklerini ve bile bile işlem geciktirme halini çözmezlerse hukuki yollardan hakkımı arayacağımı bilmelerini istiyorum. 2 aylık bu mağduriyeti nasıl açıklayacaklar hep beraber görürüz böylece.

  • Erdoğan25 Aralık 2015

    Çözüm olusturuldu deyip otomatik cevabi yapıştıran bilgisayarlarinin aksine Hepsiburada hala bu işi cozememeye ve mağdur etmeye devam ediyor. İsi yapmayacağını söyleyip zaman da kazanıyor sanırım . Müşteri bekler nasılsa. Onun mağduriyet hiç ama hiç önemli değildir.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Aralık 2015

    Sayın Erdoğan V. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VVY-546-23493 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön