Hepsiburada.com 1 Eylül'de Sipariş Verdiğim Ürün Teslim Edilmedi.

Hasan T. |

1 eylülde Hoover white milano ankastre set sipariş verdim. Sip. no:85339498 . 4 eylül'de fırın eksik olarak Eskişehir'e gelmiş. 15 eylül'den beri müşteri hizmetlerini arıyorum b**, y**, s** ve ismini hatırlamadığım 6 görevli ile görüştüm en kısa zamanda yetkililerin arayacağını söylediler. Sadece 0216 2505050'den 7409 dahili isminin h**olduğunu söyleyen tabi doğru ise biri beni aradı oda sorunu çözeceğini söyledi, fiş çıktı. Bugün 15 ekim geçtiğimiz cuma y***'le, cumartesi d**'le çarşamba b**ile görüştüm. Yöneticilerin acil arayacaklarını durumu ilettiklerini belirtiler. Yöneticileriniz ya uyuyor, yada paraya doymuş sayemizde. Bizi umursamıyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan T.
  21 Ekim
  20:17

  sorun hala giderilmedi.ürünü temin edip göndermek bu kadar çok mu zor beceremiyorsanız bırakın başkaları yapsın esef şiddetle kınıyorum.

 • 21 Ekim
  09:38

  Sayın Köksal Y.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VQL-712-92188 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri