Hepsiburada.com 1 Ayı Aşkın Teslim Edilemeyen Ürün!

Ahmet O. |

24.12.2015 tarihinde sipariş ettiğim ürün 1 ayı aşkın süredir teslim edilmiyor. İşin enterasan tanı defalarca telefonla ve maille şikayette bulunmama rağmen hep aynı mail otomatik olarak geliyor ya da sizi arayacağız denip geri dönülmüyor. Pişkinlik ve iş yapış ahlakının giderek bozulduğu bir şirket olmuş. Artık Hepsiburada.com bitmiş, herhalde bir yönetim anlayış değişikliği olmuş.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet O.
  27 Ocak
  09:24

  Hayır, beni çok ugrastırdı, paramla rezil oldum derler ya tam öyle oldu, zamanımı ve paramı yedi

 • 27 Ocak
  08:49

  Sayın Ahmet Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IVO-898-77578 no'lu kayıt üzerinden bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Ahmet O.
  26 Ocak
  13:49

  Merhaba
  Tek tip, herkese aynı fotmatta gönderilen, sadece cevap vermiş olmak için yazılan cevaplardan tuketiciler ve ben sıkılmış durumdayız. Bana cozumle gelin artık, bu işi nasıl cozecek ve telafi edeceksiniz. Satıs sırasında kendi hazırladıgınız sozlesmeye kendiniz uymuyorsunuz.

 • 26 Ocak
  10:43

  Sayın Ahmet Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IVO-898-77578 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri