Hepsiburada.com 1 Aydır Ürün Yok!

Hale Müge D. |

22.02.2013 tarihinde hepsiburada.com aracılığı ile siparişini verdiğimiz Dynamic 240M koşu bandı ve beraberinde gelecek olan R80 kondisyon bisikleti ,sauna eşofmanı, twister hala elimize ulaşmamış olup 7 mart tarihinden beri sitenin çağrı merkezini arayıp bilgi almaya çalışmaktayım .Her defasında firmanın 24 saat içerisinde dönüş yapacağı ile ilgili cevaplar almama rağmen dönüş yapan olmadı.

Konu ile ilgili mağduriyetimizi dile getirmemize rağmen firma net cevaplar vermekten kaçınıp,her defasında tedarikçi firmadan bilgi beklendiğini söylemektedir. 1 ayı aşkın süredir tedarikçi firma ile iletişime geçememelerine anlam veremiyorum. Doğrusu bu siteden alışveriş yaptığıma bin pişman oldum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hale Müge D.
  12 Nisan
  08:44

  22.02.2013 tarihinde aldığım koşu bandı ve yanındaki hediyeler hala teslim edilmedi.1 aydır tedarikçi firmayla irtibata geçemediler ..Sürekli aynı otomatik mailler. Güya tedarikçi firma ile irtibata geçilip bilgi verilecek. Otomatik mail istemiyorum net olarak cevap alabileceğim bir telefon istiyorum.

 • 03 Nisan
  16:01

  Sayın Hale Müge D,

  Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız.


  Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx