06 Eylül 2013

Hepsiburada.com 1 Aydır Teslim Etmedikleri Ürünü İade Edilmiş Gibi Gösterdiler!

7 ağustos 2013 tarihinde sipariş ettiğim ürünler arasındaki 3 paket bulaşık makinesi kapsülü iki hafta geçmesine karşın teslim edilmedi. Müşteri hizmetleriyle görüşmelerim sonucu kargo takibinde ürünün farklı bir isme teslim edildiğini gördüm. Defalarca arayarak site üzerinden formlar doldurarak zamanımı harcadım.

Her seferinde 48 saat içinde geri dönüleceği söylendi. Sonunda ürünün iade alındığı belirtildi. Benim böyle bir talebim olmadığını söyledim. Biz parayı iade ettik dediler. Sözleşmeye göre 30 gün içinde teslim etmeniz gerek dedim. Bu kez de ürünün kargoda hasar gördüğü için geri döndüğünü, istersem tekrar sipariş edebileceğimi söylediler. Hiç bir şekilde memnun değilim, kızgınım!

Melih 60 Okunma

Cevaplar

 • Melih27 Eylül 2013

  20 gün olmuş ne arayan var ne soran.Daha hala mail geliyor Hepsiburadadan; falan ürün filan kampanya... Hasarlı ürünü değiştireceğinize iade aldığınızı söyleyen sizsiniz.Ancak hatayı telafi etmek adına hiçbir şey yok ortada.Markanın değeri bu gibi zamanlarda ortaya çıkıyor işte!

 • Melih14 Eylül 2013

  Hepsiburada' yı internet üzerinden alışveriş konusunda marka olarak görüyordum.Bu tarz sorunlar yaşayacağım aklıma gelmezdi.Açıkçası güvenim çok sarsıldı.

 • Melih06 Eylül 2013

  Ürünü tekrar sipariş edersem kargo ücretini ödeyeceğiniz konusunda bir e-posta aldım.Birincisi ürünün zaten, 3 adet sipariş edilmesi durumunda, kargo ücreti yok.İkincisi bu siparişimde 75 TL.'lik hediye çeki kullanmıştım.Ancak ürün "iade edildi"göründüğü için çeki de kullanamamış görünüyorum.Benim istediğim, siparişimdeki ürünlerimin doğru dürüst şekilde gönderilmesi ve hediye çekimin bedelinin de toplam tutardan düşülmesi.Şu an gerekli çıktıları alıyorum.Önümüzdeki hafta da Tüketici Hakem Heyeti kanalıyla yasal yollara başvuracağım.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Eylül 2013

  Sayın Melih Y, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön