12 Ekim 2016

Hepsiburada.com 1 Aydır Paslı ve Boyası Dökülmüş Ürününü İade Almıyor.

Hepsiburada.com'dan Sineklidükkan adındaki bir mağazadan darbuka aldım. Aldığıma da 1000 pişman oldum. Ürün paslı ve boyası dökülmüş çıktı. Aynı günde iade talep ettik. 1 gün sonraki kargoyla iade ettik. Yaklaşık 1 aydır Hepsiburada bu iadeyi yapmadı, yaptırmadı. Hep oyalama, hep geçiştirme. Sürekli standart ama boş mesajlar geliyor. Paramı bankada işletiyorlar hiçbir işlem yapmıyorlar. Sineklidükkan isimli satıcı da çok kötü bir satıcı. Ürünü geri almıyor aynen iade ediyor. Yurtiçi Kargo unkapanı ile Malkara şubeleri arasında ürün sürekli karşılıklı gidip geliyor. Hepsiburada'nın kendi sitesinde satış yapan böyle kötü ve sistemi kötüye kullanan satıcılarına karşı hiçbir yaptırımı yok. 1000 pişmanım! G*** olsa 10 kere sorun hallolmuştu. Kolay iade tamamen boş çıktı.
Acilen iademin, kredi kartıma yapılmasını, üstüne 1 ay bekletilme karşılığı hediye çeki istiyorum.

Ünsal 95 Okunma

Cevaplar

 • Ünsal18 Ekim 2016

  süreç 1 ayı buldu ve geçti. siz ise her hafta bu veya benzeri bir mesaj atıyorsunuz. haftalardır oyalıyorsunuz. hiçbir şey yapmıyorsunuz. adam uyanık ve kötüniyetli. paslı ve boyası dökülmüş ürünü kakalamaya çalıştı. ben aynı gün ambalajın yarısını açar açmaz pas ve boya dökülmesini gördüm. hiç dokunmadan iade ettim. aynı ambalaja sardım sizin verdiğiniz kodla iade ettim. adam pisliğin teki, şİMDİ ürünü teslim almıyor. Yurtiçi Kargo 2-3 kere bana getirdi ona götürdü. adam kötüniyetli --- siz de yavaş hantal ve beceriksizsiniz. adamın üzerinde hiç mi hakimiyetiniz yok? ürün paslı ---> P - A - S - L - A - N - M - I - ş! bu ne demek? eski ürün demek. paslanma aylar içinde olur. rutubetli ortamda aylar içinde bekletilmekten olur. ben eski püskü mal almak istemiyorum. kimse istemez! istiyorsanız ürünü Yurtiçi Kargo şubesi personeline baktırın, iSTERSENİZ de kendinize göndertin açın bakın paslı halini görün. ben tüketiciyim, bENİM haklarım var ve bunları çok kötü şekilde çiğniyorsunuz. kendi tedarikçi sorununuzu bana yansıtmayın. ben ürünü sizden aldım Hepsiburada'dan aldım. sinekli dükkan diye bir siteden mal almadım. parasını da size ödedim. 1 aydan uzun zaman önce size ödedim. ve ürünüm yok, iADESİ yapılmıyor. hepsiburada yöneticilerini ve beceriksiz çalışanlarını Allah'a havale ediyorum. bilginize! beni daha fazla oyalamayın bekletmeyin, pARAMI kredi kartıma iade edin. sonra sinekli dükkan isimli kötü satıcınızla ne yaparsanız yapın!

 • Ünsal18 Ekim 2016

  hala haftada 1 kez mesaj gönderip, " ürünün satıcıya iade edilmesi için yurtiç kargoya haber verilmiştir " yazıyorsunuz. haftalardır aynı şeyi tamamlayamadınız. bu kadar kötü bir arızalı ürün iade süreci olduğunu umarım herkes okur ve öğrenir!

 • Ünsal12 Ekim 2016

  Bırakın Allah aşkına! 1 aydır kaç kez çağrı merkezi ile telefonlaştık, kaç kez müşteri hizmetleri mesajları yoluyla mesajlaştık. Hiçbir şey yapmadınız. Anca Şikayet sitesine yazınca işi ciddiye alıyorsunuz.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Ekim 2016

  Sayın Ünsal Ş. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZBT-418-55399 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön