14 Mayıs 2013

Hepsiburada.com 1 Aydır Para İadesini Yapmadı!

15 Nisan 2013 tarihinde 90452112 ve 16 Nisan 2013 tarihinde 11978612 sipariş numaralarıyla iki adet alışveriş yaptım. Her iki üründe aynıydı ve temin edilemediğinden siparişleri iptal ettim. 43 tl tutarındaki iki adet iadeden biri kısa sürede hesabıma iade edildi. Ancak 43 tl tutarındaki bir iade aradan yaklaşık 1 ay geçmesine rağmen iade edilmedi.

Müşteri temsilcisini değişik tarihlerde defalarca bıkmadan usanmadan aradım. sürekli kayıt oluşturdular ve iadenin yapılacağını söylediler, ancak bu tarihe kadar iadem yapılmadı. bu kadar basit bir işlemi yapamayan müşteri temsilcisi ne iş yapar bilmiyorum. tek yaptıkları kayıt oluşturmak. Başkada bir icraat yok, benim paradan ise hala haber yok..

Yusuf 22 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın Yusuf G, Siparişinizin iade sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz. İadenizin en kısa sürede yapılması için Finans Departmanımıza bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön