03 Şubat 2014

Hepsiburada.com 1 Aydır Gelmeyen Sipariiş!

06 Ocak 2014 tarihinde verdiğim siparişim hala gelmedi. Defalarca aradım, derdimi anlattım. Ama her defasında başka başka açıklamalar yapıp, yetkili arayacak deyip kapattılar telefonu ve kimse aramadığı gibi, siparişimin parası çekildi de kartımdan. 1 ay oldu siparişi vereli. kargo şirketinde dediler, sonra gelmişler ama bulamamışlar dediler.

Biz teslim aldık dediler. Mail atıyorlar ürün kargoya verildi diye. Şimdi konuştum, ürün bizde diyorlar. Oyalıyorlar tam 1 aydır. Kesinlikle ve kesinlikle son alışverişim olacak bu ve çekilen paranın acilen iadesi için yardımınızı rica ediyorum. Bütün sosyal medyada da tüm bunları anlatacağım.

Tuna 48 Okunma

Cevaplar

  • Tuna 07 Şubat 2014

    Baştan sonra ilgisiz, sorumsuz, departmanların birbirinden bihaber olduğu bir küçük firma gibi davrandılar. Kesinlikle bir daha alışveriş yapmayacağım. Ve bu yaşadıklarımı her fırsatta tanıdıklarımla paylaşacağım.

  • Tuna 04 Şubat 2014

    HB Müşteri ilişkileri sayfasında bir çözüm göremedim belirttiğiniz. Tekrar kargoya verildi yazıyor. Tekrar ve tekrar yazıyorum ki siparişim 6 Ocak tarihli ve bugün 04 Şubat ve ürün hala elimde değil.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın Tuna A, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LND-407-35760 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön