Hepsiburada.com 1 Aydır Eşyamı Alamadım .

Mamur M. |

Hepsiburada.com 17.10.2014 tarihli 70522259 nolu Siparişimi halen teslim alamadım. Kargo şirketi biz almadık diyor sonradan teslim aldık ama iade ettik dediler Hepsiburada.com ise bize geri teslim edildi vs diyor. Yani uzun lafın kısası ikisine de 10er kere aradıysam 10 defasında da bir birine uymayan cevaplar aldım. Ses kayıtlarından da kontrol edilebilir. Sonuç da ortada: Bugün tekrar aradım ve ürünümü tekrar gönderilmesini istedim ama ondan önce ürünün nerede olduğunu sordum cevap veren arkadaş daha kendilerini teslim edilmediğini söylüyor ama Yurt İçi kargo 213373114083 takip numarasıyla A**** Ö****** Bey e teslim ettiklerini söylüyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  14:45

  Sayın Mamur M.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WTT-863-87267 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri