Hepsiburada.com 1 Ay 6 Gün Geçti Ürünüm Teslim Edilmedi!

İlker Ç. |

80071--- sipariş numarası ile 08.05.2016 tarihinde ''Evesise 0432 * Ceviz TV Sehpası'' siparişinde bulunmuştum. Sipariş en geç 30.05.2016 tarihinde kargoya verilecekti ancak bir parça eksikliği gerekçe gösterilip kargoya veriliş tarihi 06.06.2016 olarak güncellendi. Ancak geçen hafta ürünün teslim edilmediği şikayetimi dile getirdim.

Uzun yazışmaların sonunda 09.06.2016 tarihinde verilen cevapta ürün 2 iş günü içerisinde kargoya verilecek şeklinde cevap geldi. Ancak yine 2 iş günü geçmesine rağmen ve verdiğim sipariş tarihinden Tam tamına 1 ay 6 gün geçmesine rağmen ürünün kargoya verildiğine dair ve kargo takip numarası bildirilmemiştir.

Yıllardır internet alışveriş sitelerinden alışveriş yaparım ilk kez böyle bir durumla karşılaştım. Hepsiburda.com'dan alışveriş yaptığıma bin pişmanım. Bu hafta içi ürünün teslimi istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Haziran
  13:24

  Sayın İlker Ç.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YUR-812-33764 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri