19 Nisan
#11868489

Kargolama Yapamayan Hepsiburada

Satın aldığım ürün halen kargoya verilmedi. Siparişi gece verdim. Ertesi gün satıcısı Hepsiburada olan ürünlerimin kargoya verileceği bugün de tahmini teslim edileceği belirtiliyordu. Daha kargoya bile verilmemiş. Ne kadar kurumsal firma olduğunuz belli oldu. Kaç kere de müşteri hizmetlerini aradım. Kargoya verilecek deyip duruyorlar. Ama laf var icraat yok. Müşteriyi neden yanlış bilgilendiriyorsunuz. Daha ne deyim benim ihtiyacımı geciktirdiniz.

Ömer Ömer 477 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi22 Nisan

    Merhaba Ömer Bey, Talebiniz incelenmiş olup tüm bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada

  • Ömer22 Nisan

    Aranarak şikayetim hakkında bana 10 TL lik hediye çeki rüşvet teklif ettiler. Tabii ki kabul etmedim. Ayrıca gönderilemeyen ürünlerimi iptal ettim. En komiği benim iade ettiğim ürünü ben iade ettikten sonra kargoya vermişler ve benim sistemimde ürün halen iade edilmiş gözüküyor. Hepsiburada'dan satıcısının kendisi olduğu ürünü satın aldım onda bile işlerini yerine getiremediler. Bende aynı ürünleri N11 sitesinden güvenilir satıcılardan tedarik ettim. Bir saat içinde kargoya verdiler. Rabbim bir daha size bulaştırmasın. Amin amin amin.

  • Hepsiburada Temsilcisi22 Nisan

    Merhaba Ömer Bey, Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları