3 g
#13107751

Hepsiburada'nin Yapamadığı Efsane Cuma

21.11.2019' da sipariş verdim halen elime ulaşacak. Müşteri hizmetleri ile tam 1saat görüşmek için bekledim ama telefonlara bile bakmıyorlar uygulamayı mesajlara kapatmışlar. Siparişlerim nerede bilmiyorum?


Böyle olacağını bilseydim 50 TL daha verir başka yerden sipariş verir ertesi gün kargomu alırdım. Ben böyle rezillik görmedim. İptal edin dediğimde fatura oluştu kargoyu almayın geri gönderin paranız hesabınıza yatar dediler. Madem yapamayacaksınız insanları neden uğraştırıyorsunuz. Bir daha sizden alışveriş yapmak mı tövbe? Yazıklar olsun.

İlker İlker 4.232 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi3 g

    Merhaba İlker Bey, Hepsiburada olarak yılda 1 kez düzenlediğimiz “Efsane Cuma” kampanyamız, müşterilerimizden yoğun ilgi gördü. Öncelikle kampanyamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünleriniz en kısa sürede kargoya verilecektir. Sorularınız ve talepleriniz için bize web sitemizde üyelik girişi yaptıktan sonra “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden de ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları