10 Ağustos
#12410727

Hepsiburada'nın Aynı Gün Teslim Saçmalığı

968 338 168 Sipariş numarası ile Hepsiburada üzerinden aynı gün teslimat seçeneği ile vermiş olduğum siparişim tarafıma hiçbir bilgi verilmeksiniz ulaştırılmamıştır. Siparişin acelesi olmasa zaten sipariş tutarının %30 fazlasını vererek aynı gün teslimat istemezdim. Müşteri hizmetleri ile konu hakkında görüşme çabalarım sonucunda 26 dakika sonra bağlanabildiğim müşteri temsilciniz siparişimi aynı gün teslim seçeneği ile satın aldığımı tabi ki belirtilen saatler arasında tarafıma ileteceğini iletmiştir.


Şu an bu şikayeti yazarken müşteri temsilcilerinize ulaşma çalışmam devam etmekte olup çağrının 28. dakikasındayım ve henüz bir sonuca ulaşamadım. Gerçekten veremeyeceğiniz bir hizmetin hem parasını alıp hem müşteriyi mağdur etmeniz ve işin en ilginç tarafı bu konu hakkında müşterinize bilgi dahi verememenizdir. İki hafta içerisinde başıma gelen ikinci Hepsiburada mağduriyeti bu ve inanılmaz bir itibar kaybı ve e-ticaret rekabet ortamında Hepsiburada’nın silinmeye başladığının kanıtıdır.

Kenan Kenan 890 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi12 Ağustos

    Merhaba Kenan Bey, Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları