11 Temmuz
#12251526

Hepsiburada'dan Tedariği Olmayan Ürün Satışı

Hepsiburada üzerinden almış olduğum 796067347 numaralı siparişimi 5 Temmuz günü sipariş ettim. 10 Temmuz'da kargoya verileceği söylendi. 10 Temmuz günü kargoya verilmediği gibi müşteri hizmetlerini aradığımda gece 12'ye kadar kargoya verilir beyefendi bekleyin denilip oyaladılar beni benim öğrenmek istediğim ilgili departmanın aranıp tedariğinin gerçekleşip gerçekleşmediğinin teyidini almaktı.


Bugün oldu (11 temmuz) öğreniyorum ki tedariği gerçekleşmemiş bir ürünün 6 gün önceden satışını sunuyorlar ve beni bekleterek umarsızca ne zaman tedariği gerçekleşirse o zaman kargolanır diyerek dalga geçiyorlar. İnsanların zamanı var ve bunu hiç kimse geriye döndüremez. Madem elinizde olmayan bir ürünü ya da tedariği sıkıntılı bir ürün vardı beni 6 gün bekletmeye ne hakkınız var işimden gücünden oluyorum. Bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Oğuzhan Oğuzhan 49 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi12 Temmuz

    Merhaba Oğuzhan Bey, Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz hakkında Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 82559427 no'lu kayıt üzerinden tarafınıza bilgi aktarılmıştır. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları