08 Kasım
#12927338

Hepsiburada'dan  Para İadesi!

Hepsiburada firması internetten sipariş ettiğim gitar, ertesi gün temin edilemiyor diye gördüğüm için 31.10 tarihinde çağrı merkezini arayarak, bildirdiğim ve bana iptal edildiği söylenen aynı gün, aynı siparişimdeki diğer sadece 6 gitar penası tarafıma teslim edildi, fatura ekte,9 gündür paramı ödemiyorlar, işletiyorlar, 5-6 kere aradım, sistemlerinde iade ettiğiniz ürün tarafımıza ulaşınca değerlendirilecektir diye görülüyor, bana hiç teslim edilmedi.

Şekip Şekip 499 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Şekip16 s

  Sizce bu cevap benim şikeyetime uygun bir cevap mı? Yoksa sadece sallamak buraya bir cevap yazmak için yazılan bir cevap mı? Şikayete dönüş? Cevap verme süresi açısından, çünkü oradaki talep tede bir aksiyon almıyorsunuz, en kısa sürede cevaplanacaktır diyorsunuz sadece,12 gündür paramı iade etmiyor ve işletiyorsunuz? Göndermediğiniz ürünün, stokta olmaya ürünün, parayı iade ettikten sonra sırf iş olsun diye bir avukata vereceğim, işleyen faiz, avukatlık masrafı vs., fazladan ödeyin diye 31 ekim mt ile yaptığım görüşmede zaten siparişi iptal ettiği kayıtlı?12 gününüzü alan nedir?

 • Hepsiburada Temsilcisi2 g

  Merhaba Emrah Bey, Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 99241430 no'lu kayıt üzerinden süreciniz devam etmektedir. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla,

 • Şekip4 g

  Kaydın olduğunu ben zaten biliyorum, ben kaydım var mı yok mu diye sormuyorum,31 ekimde çağrı merkeziniz tarafından iptal edilen, (kayıtları dinleyin) temin edilemediği için bana teslim edilmeyen bir ürünün parasını neden 9 gündür iade etmiyorsunuz?

 • Hepsiburada Temsilcisi08 Kasım

  Merhaba Emrah Bey, Talebinizle ilgili Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 99241430 no'lu kayıt bulunmaktadır. Verdiğiniz bilgiler mevcut kaydınıza eklenmiştir. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler