Hepsiburada'dan 1,5 Aydır Ürün Gelmedi, İade Ücretim Yatırılmıyor

Samet Samet2 hafta önce

İlgili siparişim gelmediği için iade istedim. Fakat hediye çeki tanımladılar. Sonra hediye çekinin iptalini para iadesini talep edince, hediye çekinin iptalini yaptılar. Fakat ücret iadesi için haftalardır oyalanıyorum muhatap yok. 

Sonuç yok. Çözüm yok. Her yere yazacağım bütün sosyal medya kanallarına ileteceğim. Tüketici heyetine gideceğim ellerimdeki belgeler ile sonuna kadar peşinde olacağım.

Cevaplar

Hepsiburada Logo Hepsiburada 1 hafta önce

Merhaba Samet Bey, Yaşanan aksaklık için özür dileriz. Siparişinizde yer alan ürününüze ait tutar 30.06.2020 tarihinde iade edilmiştir. Ödeme yaptığınız bankanızın, bu tutarı hesabınıza yansıtma süresi ortalama 2 iş günüdür. Bu süre tamamen ödeme yaptığınız banka tarafından belirlenmektedir. Geri ödemenizin hesabınıza yansımasını ödeme yaptığınız banka ile takip edebilirsiniz. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler