09 Kasım 2018
Yorum Yap
#11129209

Hepsiburada'da Sipariş İptal Etmek Mümkün Değil!

08/11/2018 tarihinde gece 21:00 gibi aldığım siparişi bu saatte 09/11 saat 14:00'te iptal ettirmek için arıyorum. Siparişin faturası kesildiği için iptali sağlanmıyor deniliyor. Bu siparişin kargo tarihi de 13/11 olarak görünüyor. Gelecek iade edeceğim teslim alınacak bana 15 gün para iadem olmayacak belki.
İnsanı zora sokuyorlar. Sipariş menüsünde hiçbir hareket yok ama sadece hazırlanıyor yazıyor. 7/24 sipariş iletip firmalar kargo hazırlamaya başlamıyorlarsa ki çok zor. Hepsiburada yalan söyleyip beni ürünü almaya zorluyor. Böyle düşünüyorum.

Eylem Eylem 374 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi12 Kasım 2018

    Merhaba Eylem Hanım, Siparişinizde yer alan ürününüze ait sipariş tutarı iade edilmiştir. Ödeme yaptığınız bankanızın, bu tutarı hesabınıza yansıtma süresi ortalama 2 iş günüdür. Bu süre tamamen ödeme yaptığınız banka tarafından belirlenmektedir. Geri ödemenizin hesabınıza yansımasını ödeme yaptığınız banka ile takip edebilirsiniz. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları