Hepsiburada'da Asılsız Kampanyalar

Cem Cem27 Şubat 15:58

Kampanyanın tanımı 50 TL indirim için alışveriş sonunda gelen sms ile o alışverişte kullandığınız VISA kartı sisteme kayıt ettirmek. Ben de VISA kartımı kullanarak alışverişimi gerçekleştirdim ve herhangi bir kartını kaydet SMS'i gelmedi.

Ayrıca ING Turuncu Ekstra kartını kullandığınızda sepette %15 indirim olacağı yazdığı halde indirim uygulanmadı.

Önce ilgili firmanın WhatsApp hattını kullanarak durumu anlattım fakat oradaki arkadaşlar gerçekten karşılarındakini saf yerine koyup anlamsız cevap veriyorlar. Ben de bunun üzerine firmanın web sitesinden ariza kaydı oluşturdum. Durumu oraya da anlattım. En sonunda ilgilenen arkadaş kartımın sisteme kaydedilebilir olmadığını ve bundan dolayı iki kampanyadan da yararlanamadığımı söyledi.

Herhangi bir kartın sizin veritabanınıza kaydolmaması durumu nasıl bankanın problemi oluyor siz karşınızdakini saf mi zannediyorsunuz? İkinci problemim olan %15 indirim ING Turuncu ekstra kart ile ve zaten bu tanımda ING'nin bir çeşit kartı var ve ben onu kullanarak alışveriş gerçekleştirdim.

Bu demek oluyor ki ilgili firma asılsız olan 2 tane kampanya paylaşarak tüketiciyi yanlış yönlendirmektedir.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Cem 29 Şubat 22:52

Verdiğiniz mantıksız cevapları buradan da paylaşın da herkes görsün.

Hepsiburada Logo Hepsiburada 27 Şubat 18:11

Merhaba Cem Bey, Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 28519284 no'lu kayıt üzerinden süreciniz devam etmektedir. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/ayagina-gelsin/giris?ReturnUrl=/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler