19 Şubat 2013 #1637502

Hepsiburada.com'un Yorum Yanıltmacası!

Hepsiburada'daki yorumlar kesinlikle güvenilir değil. Arada sırada birkaç olumsuz yorum yayımlayarak nesnel davranıyormuş gibi gözüküyorlar ancak bu yaptıkları düpedüz yanıltmacadır. Çünkü geçen gün eski alışverişlerime tıkladım ve satın aldığım ürünlere yorum bıraktım. Denemek için. Biri olumlu diğer 3'ü ise olumsuz (bir ve iki yıldızlı) yorumdu. Ve kriterlere tamamen uygundu!


Olumlu yorum birkaç saat içinde yayımlanırken ötekiler bir haftadan fazla geçmesine rağmen yayınlanmadı. İşin tuhaf yanıysa herkes her istediğine yorum yapabiliyor, alsın ya da almasın! Ürünü satın alan gerçek kişinin gerçek yorumuysa siliniyor! Ne diyeyim, biraz ticaret ahlaki öğrenmenizi tavsiye ediyorum.

Deniz 63 Okunma

Cevaplar

  • Deniz19 Şubat 2013

    Her şeye otomatik cevap veriyorsunuz anladım ama bari hiç değilse şikayeti okuma zahmetine girseydiniz. Ben ne diyorum, siz ne cevap veriyorsunuz. Zaten cevap almak için yazmadım bu şikayeti.

  • Hepsiburada Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Deniz A, Siparişinizde bulunan teslimata hazır ürünlerin paketlenme sürecinin hemen tamamlanması yönünde lojistik departmanımız bilgilendirilmiş ve ürün/ürünleriniz kargoya teslim edilmiştir. Kargo takip bilgileriniz size e-posta ve SMS yoluyla gönderilmiştir. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür diler, gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön