14 Mayıs
#11971407

Hepsiburada.com'un Umursamazlığı!!

07.05.2019 tarihinde "580 764 639" sipariş numaralı sepetten, Abtek firmasından 5 adet UPS sipariş verilmiştir. Sipariş 08.05.2019 tarihinde teslim gözükmektedir. Hepsiburada.com ' a web üzerinden 3 defa mesaj yazılmış, 2 defa telefonla görüşülmüştür. Geri dönen bir mesaj ya da telefon kaydı olmamıştır. Kargo firması ile iletişime geçilip, herhangi bir sonuç alınamamıştır.


Satıcı firmanın telefonları karşılıksızdır, panelden satıcıya mesaj da atılamamaktadır.
(Satıcı puanı 9.6) Bu durumda siparişini verip 996,98 TL ödemesini yaptığım ürünlerin peşinden koşmaktayım, herhangi bir mecradan geri dönüş almamaktayım. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Yasin Yasin 45 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Hepsiburada Temsilcisi21 Mayıs

  Merhaba, Yaşanan durum için tekrar özür dileriz. Aynı durumun tekrar yaşanmaması adına gerekli tüm aksiyonlar alınmıştır. Saygılarımızla.

 • Yasin20 Mayıs

  Alınan ürünün satıcı firmaya iadesini yaptıklarını, paramın hesabıma iade edileceğini belirten mesaj aldım. Bu süreçte sikayetvar.com a çok teşekkür ederim.

 • Hepsiburada Temsilcisi18 Mayıs

  Merhaba Yasin Bey, Talebiniz hakkında Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 42817113 no'lu kayıt üzerinden tarafınıza bilgi aktarılmıştır. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

 • Yasin17 Mayıs

  Sürecin devam ettiğini, geri dönüş yapacaklarını yazmışlar. Beklemedeyim maalesef, mahkemeden önce son işlemlerim.

 • Hepsiburada Temsilcisi15 Mayıs

  Merhaba Yasin Bey, Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 42817113 no'lu kayıt üzerinden süreciniz devam etmektedir. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/ayagina-gelsin/giris?ReturnUrl=/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları