27 Mart 2015 #3141849

Hepsiburada.com'un Parasını Ödediğimiz Ürünü Havale Görünmüyor Diyerek Göndermiyor

25.03.2015 tarihinde Hepsiburada.com adresinden yapmış olduğumuz alışveriş işlemimizi havale görünmüyor diyerek hem ürünü teslim edemeyişi hemde paramızı teslim edemeyişi ne kadar acemice işletilen bir işletme olduğunu göstermektedir.


Televizyonda yapmış olduğu reklamların ne kadar boş olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır. 55.00 TL' Todizo Zoopy köpek ürünümüzü teslim edemeyişi bir yana çalışan insanların daha sisteme bildirmiş olduğumuz şikayetten haberdar olmayışları da ayrı birer komedi olarak degerlendirilmelidir. Daha internetten alışveriş olayını tam anlamıyla kavrayamamış, bu işletmeden alışveriş yapılmaz diye düşünüyorum. Bizleri mağdur ettiniz.

Salih 180 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi27 Mart 2015

    Sayın Salih Ü. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan WKZ-333-39509 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön