16 Mayıs 2013 #1801420

Hepsiburada.com'un Mantıksızlığı!

Hepsiburada.com'dan yapmış olduğum alışverişe karşılık nedense kartımda birikmiş olan 49.38 TL yi kullandırmadı nedenine gelince sipariş tutarım birikmiş paramdan daha fazlaymış ancak yine aynı site öğlen başka kredi kartımla yapmış olduğum 30798839 numaralı alışverişte karttaki 55 kuruşu evet evet 55 krş hemen almasını bildi bu nasıl mantık orada da alışveriş tutarım 55 kuruştan fazlaydı tabi ki, kendilerine sorduğumuz sorulara da nedense mantıklı ve dürüst cevaplar alamıyoruz.


İnsanlar zaten başka alışveriş sitelerine yönlenmeye başladı elinizde kalan bizim gibi eski müşterileri de sırf bu yüzden kaybetmek için çaba sarfediyorlar. Lütfen soruma yetkili ve aklı başında biri cevap versin.

A.hilmi 68 Okunma

Cevaplar

  • A.hilmi17 Mayıs 2013

    şikayetime geri dönülmemiş sadece site üzerinden aşağıda açıkladığım şekillerde hiçbir dayanağı ve mantığı olmayan bir cevap yazılmıştır. lütfen yeniden iletişime geçilsin. 10 yıldır h. b dan alışveriş yapmaktayım birikmiş parayı istediğinde kullanıp istemediğinde kullanmıyor daha ayın 7 sinde aynı kartla yapmış olduğum alışverişin 12 tl kısmını çekti, ayın15 inde 2, 97 tl lik alışverişin 55 krş luk kısmını bir diğer kartımdan çekti. şimdi bana sitemizde her kredi kartının birikmişini kullanamıyorsunuz gibisinden saçma cevap veriyorlar önce müşterinin ne zaman ne yaptığını araştırın da ondan sonra yazın, zeytinyağı gibi üste çıkmayın çünkü kullandığım kartların hepsinden çok yakın zamanda zaten birikmişi çektiniz, ama aynı k. k farklı zamanlarda birikmişlerini çekmeyip bana alışveriş tutarınız karttaki birikmişinizden çok olduğu için kullanamıyorsunuz deniyor.ben bütün bu yapılanların nedenini öğrenmek istiyorum belki de sitenizde bir sorun vardır araştırmanız gerekmez mi.

  • Hepsiburada Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Hilmi Ö, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön