24 Nisan 2013 #1760738

Hepsiburada.com'un Kargo Oyunu!

23.04.2013 tarihli alışverişteki 1 ürünüm ücretsiz kargolu olmasına rağmen toplam tutar üzerine sistem benden bir de kargo parası için ücret kesti. Sonuçta ücretsiz kargolu bir ürün tarafıma ulaşacak, ama paranın nereden alınacağının hesabını yapan bu firma; mantıksız 5 liralık bazı ürünlerini ücretsiz kargo ile gönderirken, benim 195 liralık ürünümün içerisinde ücretsiz kargolu ürün olmasına rağmen benden bir de kargo ücreti talep etti.


Durumu temsilciye aktardığımda "yapacağımız bir şey yok, şirket politikası" diye konuyu kestirip attı. O zaman oradaki göreviniz ne diye sorarlar kişiye. Bir de siparişin onayı verilmesine rağmen kazandığım puanlar da sistemde görünmüyor.

Sait 46 Okunma

Cevaplar

  • Sait25 Nisan 2013

    Dün ücretsiz kargoya dair şikayetim bugün siparişin kargo işlemi ile farklı bir boyut aldı. 77754013 sipariş numarasındaki 5 adet ürünün tamamı "süper hızlı gönderi" olmasına rağmen ürünlerden sadece 2 tanesi kargo işlemine alınmış. Bakın ilgili kuruluş süper hızlı gönderiyi nasıl tanımlamış? "siparişteki tüm ürünler süper hızlı ürünlerden oluştuğunda siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilecektir" Bu tanım benim değil ilgili sitenin taahhüdüdür. Kargo ücreti konusunda kendisini haklı çıkaran site, bu durumda nasıl bir yol izleyecek, oluşan tek taraflı mağduriyeti nasıl gidermeyi planlıyor? Merak ediyorum. Saygılarımla.

  • Hepsiburada Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Sait A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön