28 Ağustos 2013 #1979219

Hepsiburada.com'un Haksız Kargo Bedeli Tahsili!

Hepsiburada.com'un göndermiş olduğu mesaj
''Merhaba Erkan Bey;
Ürününüzün kargoya teslimi sürecinde yaşanan gecikmeden dolayı özür dileriz. Haklı eleştirileriniz ilgili birim yetkililerimize iletilmiştir. Bu gibi gecikmelerin yaşanmaması için iyileştirme çalışmalarımız devam etmektedir. Ürünleri yeniden sipariş vermeniz ve sipariş numarasını bu mesajı yanıtlayarak iletmeniz durumunda hem kargo bedeli silinecek hem de çıkışına öncelik verilmesi sağlanacaktır.
Saygılarımızla,
Hepsiburada.com Ekibi''


Hepsiburada.com'un iyi niyetine güvenerek siparişimi tekrarladım fakat mesajda özellikle belirtmelerine rağmen kargo bedelini silmediler defalarca arama ve mesaj atmama rağmen bir gelişme sağlanmadı.

Erkan 55 Okunma

Cevaplar

  • Erkan12 Eylül 2013

    sikayetvar.com sayesinde çözüme ulaştım sanırım artık hesap eksremi incelemem gerek

  • Hepsiburada Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Erkan T, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön