19 Eylül 2013 #2020180

Hepsiburada.com'un Gönderdiği Galatasaray Formasında Türk Bayrağı Yok!

Hepsiburda.com'a 3 gündür mesaj atmama rağmen tenezzül edip cevap bile vermiyorlar. Aldığım GS maç formasının satış resminde Türk Bayrağı yer almasına rağmen elime geçen üründe bulunmamakta. Neden olmadığını soruyorum ama cevap yok. Buradan bir kere daha soruyorum sitenizde bulunan sipariş ürününüzde Türk Bayrağı yer alırken bana gelende neden yok?

Ömer 117 Okunma

Cevaplar

  • Ömer20 Eylül 2013

    ben size iade koşullarını sormadım.bana gönderdiğiniz cevap hazır metin iade koşullarını içeren bir yazı.ben size satışa sunduğunuz üründe türk bayrağı arması varken bana gelen üründe neden yok diye soruyorum?o bayrak için aldım ben formayı ne biliyorsunuz?bayraklı forma koyup bayraksızı göndermek hata değil yanıltmacadır.

  • Ömer20 Eylül 2013

    hiç birşeyin detaylı incelendiği falan yok.ben size satışa sunduğunuz üründe türk bayrağı arması varken bana gönderilende neden yok diyorum sizse bana iade koşullarından bahsediyorsunuz.çok basit bir soru neden türk bayrağı arması olan formayı satışa sunup türk bayrağı olmayan formayı gönderiyorsunuz.ben sırf o bayrak için aldım bu formayı.satışa sunulan ürün resmi ile gönderilen farklı bu nasıl bir hatadır.ben bunun cevabını istiyorum yoksa ben iade koşullarını çok iyi biliyorum.

  • Hepsiburada Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın Ömer Ö, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön