22 Mart 2013 #1700721

Hepsiburada.com'un Ciddiyetsizliği!

Daha önce buraya ve siteye yoğun olarak yazdığım mesajlardan dolayı mecburen cevap vermişler, verdikleri cevap aynen şöyle; Değerli Müşterimiz Tarafınıza gelen kargo şirketi ile sevk irsaliyesi üzerindeki adrese üzerine not ekleyerek gönderebilirsiniz. Saygılarımızla....


Aynı mesajı bana 1 martta gönderdiklerinden ve benimde o tarihte ürünü geri gönderdiğimden ve benim bu işlemin sonucunu sorduğumdan haberleri bile yok, ne denir ki artık bu noktadan sonra..
Hizmet kalitesine hayran kaldım doğrusu.

Bahadır 50 Okunma

Cevaplar

  • Bahadır28 Mart 2013

    Bu siparişimle alakalı siteye kaç mesaj yazdım, kaç kez aradım, buraya kaç kez şikayet yazdım sayısını bilmiyorum, siparişi 12/2/2013 tarihinde verdim ve o tarihten beri uğraşıyorum bu adamlarla, sorun çözmüyor sadece başlarından savıyorlar, yazıklar olsun diyorum başka da diyecek birşey bulamıyorum, herşeyi dedim çünkü ama sonuç kocaman bir "0". Sonuç olarak Hepsiburada.com' mu ? aman diyeyim.

  • Hepsiburada Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Bahadır G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Bahadır22 Mart 2013

    Ne oldu cevap yok, verecek cevabınız yok mu ? Öğle ya ne diyeceksiniz ki haklısınız bizim ne yaptığımızdan haberimiz yok mu diyeceksiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön