18 Ekim 2013
Yorum Yap
#2067074

Hepsiburada.com'dan Ürünü Alır Almaz Ürünün Teslim Süresi Değişti!

Bu sipariş no'su ile belirttiğim ürünü 7 ekim de Hepsiburada.com üzerinden aldığımda sitede kargoya veriliş süresi 3 gün yazıyordu ve stokta yok gibi herhangi bir ibare bulunmuyordu. Siparişimi tamamladıktan 1 gün sonra kargoya veriliş süresi 7 güne çıktı ne hikmetse!


Bugün ayın 16'sı hala daha sitede siparişin tedarikçi firma tarafından hazırlandığını görünce çıldırdım. Siteye bu konu ile 3 kere mesaj atmama rağmen alay edercesine 3 tane hazır mesajla cevap atarak sorunla ilgili herhangi bir şeye değinmeden gazımı almaya çalıştılar!


Ev arkadaşlarım olarak şu süre içerisinde elektrik süpürgesini baştan icat etmeye kalksak eminim biterdi mühendis çocuklarız sonuçta!

Cem 52 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi31 Ekim 2013

    Sayın Cem Y, Sorununuzun kısa süre içerisinde çözümü için gereken çaba gösterilmektedir. Çözümlendiğinde size e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Cem30 Ekim 2013

    hala daha alamadım mesajı neyin çözümü neyin önerisiz!

  • Hepsiburada Temsilcisi18 Ekim 2013

    Sayın Cem Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

Ziyaretçi Yorumları