22 Ekim 2016 #6754918

Hepsiburada.com'dan Paramı İstiyorum

02.10.2016 tarihinde sipariş verdiğim kanepe kargoda hasara uğradığında bize teslim edilemeyen iade prosedürü başladı. Ürün hasara uğramış bize ne kargo, ne Hepsiburada.com arayıp haber vermiyor. Biz kargo takibinde ürün teslim edilemedi diye görüyorduk. Bugün 22.10.2016 ve benim hiçbir kusurum yok iken param hala iade edilmedi. 15-20 defa oldu Hepsiburada'yı arıyorum, mail atıyorum bir Allah'ın kulu geri dönüş yapmıyor. Yasal olarak bunun adı suçtur. 20 gündür paramı Hepsiburada tarafından tutuluyor. Bu kadar ilgisiz bir firma görmedim.

Erkan 99 Okunma

Cevaplar

  • Erkan25 Ekim 2016

    02.10.2016 tarihinde sipariş verdiğim kanepe kargoda hasara uğramış. Ürün bana hiç ulaşmadan iade oldu. Satıcı firma sanırım kargo ile ihtilafından dolayı ürünü teslim almıyor. Bu sebeple Hepsiburada'yı iade prosedürü işlemiyor. Bu nasıl bir prosedürdür. Ya firma kargodan ürünü hiç teslim almazsa benim param hiç iade olmayacak mı? Hepsiburada firmasında bir tane aklı başında adam yok mu? Bu sorun benim sorunum değilken mağdur olan niye ben oluyorum. 22 gün oldu para iadesi yapılmıyor. Ayıptır günahtır ya. Utanmadan şikayete cevap yazıyorsunuz. Cevap vermeyin mağduriyetimi çözün.

  • Hepsiburada Temsilcisi22 Ekim 2016

    Sayın Erkan K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JAS-597-14646 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön