31 Ağustos 2013 #1986743

Hepsiburada.com'dan Ne Ürünü Alabildim Ne Paramı!

İlgili sipariş numarasıyla gönderdiğim ürünlerden PC masasını siparişimden 1 gün sonra iptal ettim fakat siparişten 2 gün kadar sonra iptal edilemez diye bir ibareyle karşılaştım. Bu dönemde kargo ürünü getirdi fakat teslim almadım.


Hepsiburada.com Müşteri hizmetlerine defalarca ulaşıp sorunumu ilettim fakat ne bir geri dönüş oldu ne iptal işlemim gerçekleşti ne de ürün elime ulaştı. Öyle ki bu dönemde (2,5 ay) Adres bile değiştirdim. Müşteri hizmetlerine son ulaştığımda en azından ürünün tarafıma gönderilmesini istedim fakat 1 haftadır hiçbir geri dönüş olmadı.


Son çare bu kanalla şikayetimi ibraz etmek artık. Mağduriyetimi gideriniz lütfen. Mail ile veya telefon ile yeni adres bilgilerimi alabilirsiniz.

Umut 87 Okunma

Cevaplar

  • Umut'un Teşekkür Mesajı02 Eylül 2013

    Sorunum çözüldü teşekkürler

  • Hepsiburada Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Umut T, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Sayın Umut T, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön