26 Mart
Yorum Yap
#10273648

Hepsiburada.com'dan Gönderilmeyen Ürünler

Hepsiburada.com'dan 21 Mart tarihinde cep telefonu aldım. Sipariş bilgilerimde telefonun en geç 9 Nisan gibi bir tarihte gönderileceği yazıyor. İşin komik yanı aynı sitede, aynı telefon için bugün sipariş verin yarın kargoda yazıyor. Arayıp soruyorum madem elinizde telefon var benim siparişimi neden göndermiyorsunuz diye, sizin aldığınızda teslim tarihi en geç 9 Nisan görünüyor diyorlar. İsterseniz iptal edelim baştan alın diyorlar, şaka gibi.

Öner 192 Okunma

Cevaplar

  • Öner28 Mart

    Hiçbir gelişme yok aynı olduğu gibi bekletiyorlar. Önce bugün alın yarın kargoda yazıyordu, sonra bugün alın en geç 30 Mart'ta kargoda yazıyor. Madem elinizde bu telefondan var benim telefonumu neden göndermiyorsunuz kardeşim? En geç 9 Nisan demek stoğa girdiğinde gönderilecek demek değil mi? ancak yuvarlak laflarla geçiştirmeye çalışıyorlar.

  • Hepsiburada Temsilcisi26 Mart

    Değerli müşterimiz, Görüşleriniz için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili Hepsiburada Müşteri Hizmetleri sisteminde IWZ-788-80477 no'lu kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınız ve talepleriniz için bize web sitemizde üyelik girişi yaptıktan sonra “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden de ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları