12 Şubat 2014 #2288830

Hepsiburada.com'dan E-Posta Almak İstemiyorum!

Hepsiburada.com bülteninden e-posta almak istemiyorum. 2-3 kere de-pasif etmeme ve haftalar geçmesine rağmen hala reklam e-postaları geliyor.Lütfen beni bu çileden kurtarın artık hem şirket e-postasına hemde şahsi e-posta adresime geliyor.


Engellemiyorum da buda benim mail kotamın dolmasına sebep oluyor. Lütfen burdan destek hattına rica ediyorum. "Şu mail listenizden her iki mail adresimi de çıkarınız."


Bu konuda sizinle iletişim kurmaya çalıştım ancak ne telefondan nede destek hattınızdan ulaşabiliyorum.

Halil 2.122 Okunma

Cevaplar

  • Halil13 Şubat 2014

    Lütfen sizden rica ediyorum şahsi mail adresime mail gelsin problem yok ama şirket mail adresime mail gelmesin lütfen bu konuda gerekli aksiyonların firma tarafından alınmadığını düşünüyorum.

  • Halil13 Şubat 2014

    Asla artık Hepsiburada.Com tercih etmeyeceğim. İnsanı hayattan sogutuyorsunuz hala şirket mailime mailler geliyor.

  • Hepsiburada Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Halil K, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AJE-302-22256 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön