28 Ağustos 2013 #1980360

Hepsiburada.com'dan Aldığım Telefonum 4 Aydır Teknik Serviste!

3. ayda aldığım ürün 1 ay sonra bozuldu yetkili servise yolladım. Yapamadılar nede para iadesi yapıldı. Hakem heyetine başvurdum, paranın geri iadesine karar verdi. 4 aydan beri telefonum yetkili serviste. Hakem heyeti ne olursa olsun telefon yapılsa dahi geri almamam gerektiğini söyledi.


Hepsiburada.com çalışanları yetkili servisten telefonu isteyip mahkeme kararıyla birlikte yollamamı istiyor. Hakem heyetine bugün tekrar gittim icraya verebilirsin bu durumda telefon yetkili servisten gelmediği belirtildi. İcraya verirsin bir üç ayda onun için mi beklemem gerekiyor. Hepsiburada.com en iyi alışveriş sitesi diyordum yanılmışım!

Aydın 68 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Aydın B, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön