26 Mart 2018
Yorum Yap
#10272791

Hepsiburada.com'dan Aldığım Garantili Görünen Garantisiz Cihaz

Tedarikçisi özel bir mağaza olan Ercshop satıcısından 24 ay garantili görünen pS3 dS3 gamepad aldım, 1 ay kadar sonra arızalandı servise göndermek istedim. Hepsiburada'ya mesaj attım tedarikçi ile görüşün dediler. Tedarikçi ile görüştüm bu ürünler Çin malı imitasyon kurumsal bir Sony garantisi yok, bizim garantimiz mevcut isterseniz ücretli onarımını yaparız dediler, kabul etmeyince Hepsiburada.com ile görüşüp iade süreci başlatın dediler. Hepsiburada'ya mesaj attım, cihazın ücretsiz onarımını, iadesini ya da değişimini talep ediyorum diye, bana yine otomatik mesaj döndü "Hepsiburada garanti sürecini yönetmemektedir, tedarikçi ile görüşün" diye. 08.03.2018 tarihinden beri mesaj gönderip bilgi talep ediyorum hala sürecin nasıl olacağı ile ilgili net bir bilgi yok tarih 26.03.2018. 18 gündür bir cihazı garantiye gönderemedim. Bu kadar kötü mü olur müşteri iletişimi ve çözüm odaklılık.

Bahadır Bahadır 139 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Bahadır'ın Teşekkür Mesajı27 Mart 2018

    Merhaba, mağazanın yapmış olduğu hatayı Hepsiburada.com bünyesinin karşılayıp para iadesi yaparak mağduriyetimin giderilmesi ve ilginizden dolayı Hepsiburada.com yönetimine teşekkür ederim.

  • Hepsiburada Temsilcisi26 Mart 2018

    Değerli müşterimiz, Görüşleriniz için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili Hepsiburada Müşteri Hizmetleri sisteminde ATW-527-37472 no'lu kayıt oluşturulmuş olup en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınız ve talepleriniz için bize web sitemizde üyelik girişi yaptıktan sonra “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden de ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler