12 Eylül 2013 #2007463

Hepsiburada.com'dan Aldığım Elektrikli Süpürge Kullanılmış!

Hepsiburada.com'dan aldığım Rowenta RO6289 kodlu ve 90257175 sipariş numaralı ürünü az önce teslim aldım. Açınca şok oldum. Ürün kullanılmış, yıpranmış, paketleme bile gelişigüzel yapılmış içindeki koruyucu köpükler vs. yok süpürge belki yıllardır kullanılıyor. Zaten üzerine yapıştırılan garanti belgesi 2010 yılına ait.


Nerede nasıl kullanıldı, neden bu kadar yıpranmış, belki teşhir ürünü bilemiyorum ama ilk kez böyle bir problem yaşıyorum. Bu yetmezmiş gibi birde ürünü gönderin inceleyelim yani sizi bir
10 gün kadar daha oyalayalım gibi garip bir çözüm üretiyorlar. Ben ürünü derhal gönderip yeni ürünümün hemen kargoya verilmesini istiyorum. Acilen çözüm bekliyorum.

Uğur 1.129 Okunma

Cevaplar

 • Uğur23 Eylül 2013

  İyi günler sizden yaptığım alışverişlerin hepsinde problem yaşamaya başladım. Bu kez 95760129 numaralı siparişimdeki çocuk ayakkabısını benim bilgim olmadan, çözüm sunmadan, iptal etmişsiniz, bilgim olmadan bir kısmını bankaya, bir kısmın hediye çeki olarak iade etmişsiniz. Madem bu ürün gönderilemiyor neden satılıyor. Bu kaçıncı mağduriyet. Ürünü oğluma seçtirdim aldım, hevesle bekliyor ve bu benim için önemli. 22 eylül günü gönderime hazır diye belirtiyorsunuz, bugün iptal edildi diye mesaj atıyorsunuz. Bu nasıl uygulama. Bu siparişimin mutlak bana ulaştırılmasını istiyorum.

 • Hepsiburada Temsilcisi17 Eylül 2013

  Sayın Uğur A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Uğur17 Eylül 2013

  son derece mağdur edildim, günlerdir bekletiliyorum.

 • Uğur17 Eylül 2013

  son mailinizde kredi kartına iade yapıldığını söylemişsiniz peki 100 tl hediye çekim ne olacak? yeni siparişimdeki kargo ücreti ne olacak?

 • Hepsiburada Temsilcisi17 Eylül 2013

  Sayın Uğur A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Uğur17 Eylül 2013

  Bana gelen mail şöyle: Yaşanan olumsuz süreçten dolayı çok üzgünüz. Bizim de kesinlikle size yaşatmak istemediğimiz bu durum ile ilgili haklı eleştirileriniz ilgili birim yetkililerimize iletilmiş ve tedarikçi firmanın uyarılması talep edilmiştir. Şu an stokta ürün olmadığından sorunlu ürünün iadesi alınmış görünmektedir. Yeniden sipariş verip sipariş numaranızı iletmeniz durumunda hemen kargo bedeli silinecek ve en kısa sürede size teslimi için takip edilecektir. Soru: Ben size ödememi yaptım, aldığım ürünün bedeli yaklaşık 20 gündür sizde ve hala mağdur oluyorum. Ben taraf olarak üzerime düşeni yaptım zamanında ödememi gerçekleştirdim. Fakat siz taraf olarak ödemeyi aldığınız halde ürünü göndermediniz. Ben sizden iade istemiyorum bedelini ödediğim ve benim olan ürünü sağlam ve açılmamış, kullanılmamış olarak adresime gönderilmesini istiyorum. Sizden kaynaklı hata yüzünden neden hala ben mağdur oluyorum. Sorunum çözülmediği takdirde tüketici hakem heyetine başvuracağım artık. ben ürünü 360Tl kredi kartı 100 TL hediye çeki ile birlikte 460 TL ye satın aldım. Şimdi hediye çekini iptal edip yeni sipariş verin diyorsunuz. Ürün stoklarınızda yoksa yeni siparişimde nasıl göndereceksiniz. Akla mantığa sığıyor mu lütfen. Ayrıca aldığım yeni ürün ile ilgili olarak bekleme süresiyle birlikte 10-15 gün daha süreç uzayacak bu nasıl bir anlayıştır. Lütfen, isminizin arkasında durun.

 • Uğur12 Eylül 2013

  Arıca böyle önemli bir mağduriyette sadece mail yoluyla ilgilenmeleri de garip. Telefon adını verdiğimiz bir icat var, gerçekten yakıştıramadım.

 • Uğur12 Eylül 2013

  evet mail atmışlar sağolsunlar, fakat hala mağdurum gönderdiğim ürünler eline ulaşacakmış, inceleyecek ve ondan sonra yenisini kargolayacaklarmış. Çözüme bakar mısınız. Kısaca beni 10-5 gün daha uğraştıracaklar.

 • Hepsiburada Temsilcisi12 Eylül 2013

  Sayın Uğur A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön