31 Ağustos 2013 #1986651

Hepsiburada.com'dan Aldığım Buzdolabı Hasarlı Geldi!

Hepsiburada.com'dan Siemens marka buzdolabı satın aldım. Ürün geldiğinde dış ambalajında hasar ve deformasyon vardı. Kargo görevlilerinden ısrarla ambalajın hasarlı olduğuna dair tutanak tutmasını istedim. Kargo firmasının görevlileri ürünün dış ambalajını açmadan tutanak tutamayacağını söyledi.


Bu sırada Siemens servisinin genel merkezini aradım. Siemens genel merkezi ürünün ambalajının servis görevlisi dışında biri tarafından açıldığı takdirde ürünün garanti kapsamı dışına çıkacağını söyledi.


Servis Ürünün ambalajını açtığında üründe göçük ve çizikler vardı. Ürünü kullanmaksızın internet sayfasından iade formu doldurdum. Paramın iade edilmesini istiyorum.

Ali 144 Okunma

Cevaplar

  • Ali06 Eylül 2013

    Hepsiburada.com Firmasına ürünü iade etmek için firma ile irtibata geçip, ürünü gönderdim . Daha sonra Firma, iade işlemi için benden teknik servis raporu istedi. sikayetvar.com aracılığıyla ilettiğim şikayetten sonra Hepsiburada.com Firması bana mesaj gönderdi. Mesajda "52986011 nolu siparişinizdeki ürünü için servis çağırarak gelen servise Gürbüz Ticaret firmasının bayi kodunu (7000107908) vererek servis raporunu alabilirsiniz" yazıyordu. Ancak Teknik servis görevlisi(ürünün hasarlı olduğuna şahit olan), ürünün hasarlı olduğuna dair servis raporunu verebilmem için "ürünün evde olması gerek ve ürünün içinden kod numarasına bakmam lazım" dedi. Oysaki ürün şu anda evde değil. Geçen hafta iade işlemleri için ürünü kargoya teslim ettim. Lütfen bana yardımcı olun. İlgilendiğiniz için tüm sikayetvar.com mensuplarına teşekkür ederim.

  • Hepsiburada Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Sayın Ali İhsan Ö, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve kısa süre içerisinde sonuçlandırılması sağlanacak, süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön