17 Eylül 2013 #2015955

Hepsiburada.com'dan Aldığım Ayakkabı Deforme Oldu!

23 07 2013 tarihinde Hepsiburada.com'dan 35427043 sipariş nosu ile converse marka ayakkabı aldım. Bugüne kadar geçen kısa zaman zarfında pek fazla kullanmamama rağmen ayakkabının keten kısımlarında renk değişmesi ve deformasyon meydana geldi. Ayakkabıları değiştirme ya da iade etme koşullarıyla alakalı Hepsiburada.com'a başvurduğum halde bir cevap alamadım.

Akif 66 Okunma

Cevaplar

 • Akif30 Eylül 2013

  " Başvurunuz uygun bulunmadı " evet hepsiburada.com'dan bana verilen cevap bu. ne bir açıklama ne bir bilgi. neye göre uygun bulunmadı? aynı ayakkabılar kargoyla bugün elime ulaştı. benim bu ayakkabıları değiştirebilmem için ne olması gerekiyor çok merak ediyorum. ayakkabının haki yeşil renk olan keten kısımlarından bir bölümü sarı-turuncu arası bir renk oldu. bu sizce normal mi? bunu okuyan diğer arkadaşlar, siz siz olun icabında %30 fazla para verin ama hepsiburada.com'dan alışveriş yapmayın. gidin şehrinizdeki herhangibi yerden alın en azından muhattabınız olur, icabında arızalı ürünü kafasına atarsınız.

 • Akif24 Eylül 2013

  hepsiburada.com'un yönlendirmesiyle ayakkabıları kargoya teslim ettim. gelecek sonucu merakla bekliyorum.

 • Hepsiburada Temsilcisi18 Eylül 2013

  Sayın Akif İ, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Akif17 Eylül 2013

  bana verilen cevap "Ürünlere ait yasal iade süreci 7 iş günü, yasal değişim süreci ise 20 iş günüdür. Ürünün tarafınıza teslim tarihi 25.07.2013 tarihlidir." şeklinde. bu ayakkabının bi garantisi yok mu? kullanım hatası dışında ayakkabı da oluşacak problemnlerde ne yapmam gerekir. normal bir mağazadan almış olduğum ayakkabıyı koşulsuz şartsız değiştirebiliyorken hepsiburada.com dan ayakkabının bi garantisi yokmudur? yani 21.gün ayakkabının rengi solarsa ben o ayakkabıyı değiştiremem mi? lütfen baştan savma cevaplar vermeyiniz.

 • Hepsiburada Temsilcisi17 Eylül 2013

  Sayın Akif İ, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön