20 Ekim 2017
#9709470

Hepsiburada.com'daki Aynı Gün Kargo Yalanı

Sipariş No.:86903770 olan ürünümü Hepsiburada saat 17:00 ye kadar verilen siparişlerde aynı gün kargo ibaresiyle aldım ve siparişimi de saat 14:49 yaptım. Fakat ertesi gün akşam kargoya verildi. Durumu müşteri temsilcisine kendi sistemleri içinden mesaj yoluyla yaptım Talep No.: WLU-301-48251 fakat bu yazılara 2 gün sonra cevap geldi ve tek söyledikleri ürünün kargo yapılmış olmasıydı. Kargo firması ürünü pazartesi elime geçeceğini teyit ediyor. Ve ben Hepsiburada'nın vermiş olduğu aynı gün kargo sözüne güvenerek hafta sonu doğum günü hediyesi olarak düşündüğüm ürünü maalesef zamanında hediye edemiyorum.

Mustafa Mustafa 331 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mustafa23 Ekim 2017

    Verdiğim kayıt numarası hala sitenizde cevaplanmamış olarak durmaktadır. İlgisiz müşteri temsilciniz ve zamanında uygulanmayan kargo işlemleriniz vardır sizinle alışverişlerimde verdiğiniz kargo süreçlerine artık inanmayacağım.

  • Hepsiburada Temsilcisi23 Ekim 2017

    Sayın Mustafa M. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WLU-301-48251 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları