18 Ekim 2016 #6715477

Hepsiburada.com'da Para İadesi Sorunu

29 Eylül'de sipariş verdiğim yağlı radyatör ısıtıcı 5 Ekim'de elime ulaştığında paketi hasarlı olduğu için teslim almadım. Konuyla ilgili Hepsiburada müşteri hizmetleri numarasını aradığımda konuyu dinleyen görevli kayıt aldı ve sonrasında Hepsiburada'dan tarafıma hasar tespit tutanağı olmadan iade olmaz şeklinde mesaj geldi. Müşteri hizmetlerini tekrar arayıp konuyu anlattığım C*** hanım 23 dakika beklettikten sonra görüşme sonlandı tekrar tekrar derken sonrasında ulaşabildiğim tüm müşteri temsilcileri kayıt oluşturdu kalıp mesajla süreç sonlandı "hasar tespit tutanağı". Ben tutacak değilim teslim almadım kargo elemanı tutmamış gırtlağına yapışıp tutanak tut da diyemem. Paramla rezil oldum yenisini mağazadan alacak kredi kartı limitimde yok şu an. Ev ahalisi olarak sırayla soğuk algınlığından hasta oluyoruz. Paramın gittiğine mi yanayım sinir stres olduğuma mı? Teşekkürler Hepsiburada!

Şevket 118 Okunma

Cevaplar

  • Şevket01 Kasım 2016

    Bugün Hepsiburada dan yağlı radyatör ısıtıcı siparişi vermemin üzerinden 33 gün geçti ve halen siparişim ulaşmadı. Hasarlı gelen ürünü teslim almadan iade ettim. İade sürecinde şu an için para iadesi de yok siparişim de tarafıma ulaştırılmadı. Galiba olan benim 400 küsur TL me oldu. Gelirse de Kış bitecek öyle gelecek bu gidişle ısıtıcı galiba. Aracım için kışlık lastik siparişini de Hepsiburada dan vermeyi planlıyordum bu alışverişimden sonra güvenip te almak da olmaz. Şimdi arasam müracaatlarıma rağmen bana iade için yasal süre de doldu dersiniz ama ürün elime ulaşmadan sürenin ne önemi var. Mağdur oldum, sanal alışveriş mi tövbe bir daha.

  • Şevket29 Ekim 2016

    Bugün Hepsiburada dan yağlı radyatör siparişi vermemin üzerinden 1ay geçti ve halen siparişim ulaşmadı. Hasarlı gelen ürünü iade ettim iade sürecinde şu an için para iadesi de yok siparişim de tarafıma ulaştırılmadı. Galiba olan benim 400 küsur TL me oldu. Gelirse de Kış bitecek öyle gelecek bu gidişle ısıtıcı galiba. Aracım için kışlık lastik siparişini de Hepsiburada dan yapmayı planlıyordum bu alışverişimden sonra güvenip te almak da olmaz. Şimdi arasam bana iade için yasal süre de doldu dersiniz ama ürün elime ulaşmadan sürenin ne önemi var. Mağdur oldum, sanal alışveriş mi tövbe bir daha.

  • Hepsiburada Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın Şevket U. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UKA-843-59512 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön