16 Nisan 2013 #1745855

Hepsiburada.com'da Kapıda Ödeme Mantıksızlığı!

Şimdi 100 lira ve üzeri kapıda ödeme seçeneği var da! 100 liralık ürün eklediğim de 22 lira kapıda ödeme farkı var, bu çok mantıksız! Başka sitelerde ne alırsan al 5-6 lira kapıda ödeme farkı alınıyor, sabit fiyattır bu asla değişmez. Ama burada ürün sayısı arttıkça kapıda ödeme bedeli artıyor.


Sanki insanlar bu seçenekten almasın diye böyle bir ayarlama yapmışsınız gibi duruyor. Yani 300 liralık ürün eklediğimde kapıda ödeme bedeli oluyor 50 lira. Böyle olacaksa bence iptal edin bu seçeneği! mantıksızlıktan başka birşey değil çünkü Sitenize hiç mi hiç yakışmıyor.


Herkes peşin para ile çalışmak ister siz sanki göstermelik bu seçenek de bizde var diye reklam amaçlı koymuşsunuz bunu sitenize!

Aris 536 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Aris A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön