07 Eylül 2013 #1998687

Hepsiburada.com'a Ürünü İade Ettim Fakat Para İadesi Yapmadı!

16932843 nolu siparişimdeki ürünü iade faturası ile iade ettim, ürün iade alındı fakat bugün gelen k. kartı ekstremde ürün bedelinin taksitinin kartımdam tahsil edildiğini gördüm. Ürün 10 gün önce iade alındı fakat Hepsiburada.com hiçbir işlem yapmadığı için k. kartımdan ürün taksiti tahsil edildi.


Müşteri hizmetlerine 3 gündür mesaj atıyorum hiç kimse yanıtlamıyor. Ürün satın alma ile ilgili mesaj attığınızda anında yanıtlanıyor. Satana kadar mantığı bunlara da yerleşmiş maalesef. Hafta başı tüketici hakem heyetine gideceğim.

Özer 83 Okunma

Cevaplar

  • Özer10 Eylül 2013

    5-6 gündür hepsiburada.com a mesaj atıyordum kimse cevap vermiyordu. sikayetvar.com sayesinde sorularıma cevap yazdılar. sorunum kısmen çözüldü. teşekkürler sikayetvar.com. hepsiburada.com dan da bir daha alışveriş yapmam.

  • Özer10 Eylül 2013

    sikayetvar.com a çok teşekkürler. sikayetvar.com olmasa hepsiburada.com müşterisiyle ilgilenmiyor. bir daha 7 yıldır alışveriş yapıyordum ilk kez bir ürün iade ettim. bir daha da alışveriş yapmam.

  • Hepsiburada Temsilcisi07 Eylül 2013

    Sayın Özer G. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön