09 Aralık 2013
Yorum Yap
#2158778

Hepsiburada.com'a Kalmayan İnancım!

05.10.2013 tarihinde Hepsiburada.com'dan sipariş ettiğim Homend marka katı meyve sıkacağının yanında aynı marka Homend marka Narenciye sıkacağı hediye olarak gelecekti. Kargoyu teslim aldığımda ürünün içerisinden hediye ürün çıkmadığı gibi irsaliyesinde de görülmemektedir.


Bir buçuk aylık süreç içerisinde çağrı merkezi yoluyla oluşturmuş olduğum 7 farklı şikayet kaydına ya dönüş yapılmamış ya da olayla ilgili olmayan formlar doldurmam istenmiştir. Doldurduğum bu formlar sonunda da dönüş yapılmamıştır.


Mantık dışı yönlendirmeler ve olayla ilgili yeterli bilgisi bulunmayan çağrı merkezi personeliyle yaptığım sonuçsuz görüşmeler sonunda sorun çözümüne dair inancımı yitirmiş durumdayım.

Aytaç 130 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi10 Aralık 2013

    Sayın Aytaç E, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler