19 Eylül 2013 #2019993

Hepsiburada.com'a Güvendik Başımıza Neler Geldi!

Hepsiburada.com'dan almış olduğum Sony Xperia P cep telefonunu yaklaşık 2-3 ay kullandıktan sonra bir kapandı sonra açılmadı.


Firmanın deyimine göre garanti süresinde ister siz garantiye gönderin isterseniz biz sizin adınıza gönderelim deniyor. Ancak Hepsiburada.com'a bir defa gönderdim hiçbir işlem yapılmadan geri gönderilmiş. 2. kez gönderdim. Vadettikleri 20 günü bir hayli geçmiş olsa da hala ne ses var ne de seda. Şu an hala telefonum Hepsiburada.com'da.


Güvenli diye aldık ama başımıza neler geldi. 3-4 aydır telefonumu kullanamıyorum. Mağdur edildim. Yetkili birileri bunu görüyorlarsa gereğinin yapılmasını istiyorum.

Muhammet 71 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet23 Eylül 2013

    hiçbir şekilde yardımcı olmadınız. sitede yayınlanan başvuru takibindeki bilgiler sürekli değişiyor. önce başvuru kabul edildi diyor. sonra edilmedi diyor. 20 günlük süre veriyorsunuz hiçbir şekilde uymuyorsunuz. başvuru takibindeki bilgiler tekrar ediyorum sürekli değiştiriliyor. eger memnunsuzluğum giderilmezse kanuni yollara başvuracağım

  • Muhammet23 Eylül 2013

    hiçbir işlem yapılmadan tekrar geri göndermişler. herhangi bir yardım yada çözüm söz konusu değil sayın sikayetvar.com

  • Hepsiburada Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın Muhammet Tolga A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön